APPLEHTCHUAWEIMICROSOFTSAMSUNGSONY

Vennligst vent...

Fiberworks Katalog

Søk
Viser 1-18 av 18 produkter
På lager Ikke på lager
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
No image
Fiberworks P-SM9-S2Y-LCU-SCU-07 Singlemodus patchesnor Fibersnor LC/ UPC-SC/ UPC simplex 7 meter
Varenr.: P-SM9-S2Y-LCU-SCU-07
Produkt: Fiberlappsnorer / Pigtails
På lager På lager I butikk På fjernlager 17 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
No image
På lager På lager I butikk På fjernlager 21 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
No image
På lager På lager I butikk På fjernlager 30 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
No image
På lager På lager I butikk På fjernlager 18 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
No image
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
No image
Fiberworks SFP, 1.25 Gbps GigE, DDM, 10km, Cisco 1310nm, 10dB, SM/MM, Cisco
Varenr.: SFP-1000Base-LXD-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
No image
Fiberworks SFP, 1.25 Gbps GigE, 550m 850nm 7dB, MM, Cisco
Varenr.: SFP-1000Base-SX-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
No image
Fiberworks SFP, 1.25 Gbps GigE, 10km 1310nm 10dB, SM/MM, Cisco
Varenr.: SFP-1000Base-LX-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
No image
Fiberworks SFP, 1.25 Gbps GigE, 10km 1310nm 10dB, SM/MM, HP
Varenr.: SFP-1000Base-LX-H
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager På lager I butikk På fjernlager 27 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
No image
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
No image
På lager På lager I butikk På fjernlager 5 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
No image
På lager På lager I butikk På fjernlager 8 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
No image
Fiberworks Fibersplitter 1x4 PLC med SC/APC Singlemode 2 mm for CATV, FTTH, PON
Varenr.: PLC-104-AB-20-SCA-15
Produkt: Fiberlappsnorer / Pigtails
På lager På lager I butikk På fjernlager 57 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
No image
Fiberworks SFP-10GE-SR-IN SFP SFP+, 10G Ethernet, DDM, 300m
Varenr.: SFP-10GE-SR-IN
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager På lager I butikk På fjernlager 4 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
No image
Fiberworks SFP+, 10G Ethernet, DDM, 300m 850nm, 4dB, MM, HP
Varenr.: SFP-10GE-SR-H
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager På lager I butikk På fjernlager 2 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
No image
Fiberworks SFP, 1.25 Gbps GigE, DDM, 40km, Cisco 1310nm, 20dB, SM/ MM, Cisco
Varenr.: SFP-1000Base-L40D-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager På lager I butikk På fjernlager 4 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
No image
Fiberworks SFP+, 10G Ethernet, DDM, 10km 1310nm, 9dB, SM, Cisco
Varenr.: SFP-10GE-LR-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager På lager I butikk På fjernlager 3 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
No image
Fiberworks , SFP,1.25 Gbps GigE, DDM, 160km 1310nm, 10dB, SM/MM, Cisco
Varenr.: SFP-L160D-C51-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Viser 1-18 av 18 produkter
© 2014 Teleconsulting AS