APPLEHTCHUAWEIMICROSOFTSAMSUNGSONY

Vennligst vent...

Fiberworks Katalog

Søk
Viser 1-19 av 19 produkter
På lager Ikke på lager
På lager På lager I butikk På fjernlager 1 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
No image
Fiberworks Fibersnor LC/ PC-LC/ PC duplex 1 meter MM 62.5/125 OM1, 2 mm, Oransje
Varenr.: P-MM6-D2O-LCP-LCP-01
Produkt: Fiberlappsnorer / Pigtails
Ikke på lager Forventet leveringsdato Forventet leveringsdato Forventet leveringsdato Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 17.04.2020
No image
På lager På lager I butikk På fjernlager 18 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
No image
Ikke på lager Forventet leveringsdato Forventet leveringsdato Forventet leveringsdato Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 17.04.2020
No image
På lager På lager I butikk På fjernlager 12 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
No image
På lager På lager I butikk På fjernlager 1 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
No image
Fiberworks SFP, 1.25 Gbps GigE, 550m 850nm, 7dB, MM, HP
Varenr.: SFP-1000Base-SX-H
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager På lager I butikk På fjernlager 7 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
No image
Fiberworks SFP, 1.25 Gbps GigE, 550m 850nm 7dB, MM, Cisco
Varenr.: SFP-1000Base-SX-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager På lager I butikk På fjernlager 23 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
No image
Ikke på lager Forventet leveringsdato Forventet leveringsdato Forventet leveringsdato Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 17.04.2020
No image
Fiberworks SFP, 1.25 Gbps GigE, DDM, 10km, Cisco 1310nm, 10dB, SM/MM, Cisco
Varenr.: SFP-1000Base-LXD-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager På lager I butikk På fjernlager 6 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
No image
Fiberworks SFP, 1.25 Gbps GigE, 10km 1310nm 10dB, SM/MM, Cisco
Varenr.: SFP-1000Base-LX-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager På lager I butikk På fjernlager 9 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
No image
Fiberworks SFP, 1.25 Gbps GigE, 10km 1310nm 10dB, SM/MM, HP
Varenr.: SFP-1000Base-LX-H
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager På lager I butikk På fjernlager 1 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
No image
På lager På lager I butikk På fjernlager 9 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
No image
Fiberworks Fibersplitter 1x4 PLC med SC/APC Singlemode 2 mm for CATV, FTTH, PON
Varenr.: PLC-104-AB-20-SCA-15
Produkt: Fiberlappsnorer / Pigtails
På lager På lager I butikk På fjernlager 62 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
No image
Fiberworks SFP-10GE-SR-IN SFP SFP+, 10G Ethernet, DDM, 300m
Varenr.: SFP-10GE-SR-IN
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager Forventet leveringsdato Forventet leveringsdato Forventet leveringsdato Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 17.04.2020
No image
Fiberworks SFP+, 10G Ethernet, DDM, 300m 850nm, 4dB, MM, HP
Varenr.: SFP-10GE-SR-H
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager På lager I butikk På fjernlager 4 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
No image
På lager På lager I butikk På fjernlager 2 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
No image
Fiberworks SFP, 1.25 Gbps GigE, DDM, 40km, Cisco 1310nm, 20dB, SM/ MM, Cisco
Varenr.: SFP-1000Base-L40D-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager På lager I butikk På fjernlager 12 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
No image
Fiberworks SFP+, 10G Ethernet, DDM, 10km 1310nm, 9dB, SM, Cisco
Varenr.: SFP-10GE-LR-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager På lager I butikk På fjernlager 3 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
No image
Fiberworks , SFP,1.25 Gbps GigE, DDM, 160km 1310nm, 10dB, SM/MM, Cisco
Varenr.: SFP-L160D-C51-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Viser 1-19 av 19 produkter
© 2014 Teleconsulting AS