APPLEHTCHUAWEIMICROSOFTSAMSUNGSONY

Vennligst vent...

IBM Katalog

Søk
Viser 1-60 av 308 produkter 1 2 3 4 5 6 Neste
På lager Ikke på lager
På lager På lager I butikk På fjernlager 10 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
IBM European 10A C13 to CEE 7/7 2.8M Power Cord Option
Ikke på lager Forventet leveringsdato Forventet leveringsdato Forventet leveringsdato Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 06.11.2020
IBM POWER CABLE - C13 / NEMA 5-15P 14FT
IBM POWER CABLE - C13 / NEMA 5-15P 14FT
Varenr.: 39Y7931
Type: Strøm  -  Kontakt 1: C13 kopler  -  Kontakt 2: NEMA 5-15P
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
No image
Ikke på lager Forventet leveringsdato Forventet leveringsdato Forventet leveringsdato Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 02.11.2020
IBM UK 10A C13 TO BS 1363 2.8M POWER CORD UK
IBM UK 10A C13 TO BS 1363 2.8M POWER CORD UK
Varenr.: 39Y7923
Type: Strøm  -  Kontakt 1: Strømforsyning UK (Type G)  -  Kontakt 2: C13 kopler
Ikke på lager Forventet leveringsdato Forventet leveringsdato Forventet leveringsdato Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 04.11.2020
IBM Universal         Jumper Cord - 1.5 m
IBM Universal Jumper Cord - 1.5 m
Varenr.: 39Y7937
Type: Strøm
På lager På lager I butikk På fjernlager 9 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
IBM Cable/ 2.8m 10Aline C13-DK2-5A DEN
IBM Cable/ 2.8m 10Aline C13-DK2-5A DEN
Varenr.: 39Y7918
Type: Strøm  -  Kontakt 1: C13 kopler  -  Kontakt 2: C13 kopler
Ikke på lager Forventet leveringsdato Forventet leveringsdato Forventet leveringsdato Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 05.11.2020
IBM IEC 309 C19 to C20 intra rack cable
IBM IEC 309 C19 to C20 intra rack cable
Varenr.: 39Y7916
Type: Strøm  -  Kontakt 2: C19 kopler
Ikke på lager Forventet leveringsdato Forventet leveringsdato Forventet leveringsdato Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 03.11.2020
IBM 12FT POWER CABLE C13-C14
IBM 12FT POWER CABLE C13-C14
Varenr.: 39Y7932
Type: Strøm  -  Kontakt 1: C13 kopler  -  Kontakt 2: C14 kopler
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
IBM 2.8m. 10A/230V. C13 to CEE7-VII (Europe) Line Cord
IBM 2.8m. 10A/230V. C13 to CEE7-VII (Europe) Line Cord
Varenr.: 00MJ234
Type: Strøm  -  Kontakt 1: Strømforsyning Euro  -  Kontakt 2: C13 kopler
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
IBM 10m OM3 Fiber Cable (LC)
IBM 10m OM3 Fiber Cable (LC)
Varenr.: 00MJ174
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC
Ikke på lager Forventet leveringsdato Forventet leveringsdato Forventet leveringsdato Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 12.11.2020
IBM Power Cord 2,8m (Australia)
IBM Power Cord 2,8m (Australia)
Varenr.: 39Y7924
Type: Strøm  -  Kontakt 2: C13 kopler
Ikke på lager Forventet leveringsdato Forventet leveringsdato Forventet leveringsdato Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 10.11.2020
IBM FS MGMT SERIAL ACC CAB
IBM FS MGMT SERIAL ACC CAB
Varenr.: 90Y9338
Type: Spesiell
Ikke på lager Forventet leveringsdato Forventet leveringsdato Forventet leveringsdato Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 06.11.2020
IBM IEC309 C20 to C13 rack jumper cab
IBM IEC309 C20 to C13 rack jumper cab
Varenr.: 39Y7938
Type: Strøm
Ikke på lager Forventet leveringsdato Forventet leveringsdato Forventet leveringsdato Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 03.11.2020
IBM Optical Wheel Mouse - USB
IBM Optical Wheel Mouse - USB
Varenr.: 40K9200
Type: Mus  -  Tegnsett: -  -  Tilkobling: Kablet  -  Grensesnitt: USB
Ikke på lager Forventet leveringsdato Forventet leveringsdato Forventet leveringsdato Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 06.11.2020
IBM Integrated Management Module Standard Upgrade
Ikke på lager Forventet leveringsdato Forventet leveringsdato Forventet leveringsdato Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 09.11.2020
IBM FS CONSOLE BREAKOUT CABLE
IBM FS CONSOLE BREAKOUT CABLE
Varenr.: 81Y5286
Type: Spesiell
Ikke på lager Forventet leveringsdato Forventet leveringsdato Forventet leveringsdato Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 03.11.2020
IBM 8Gb SFP+ SW Optical
IBM 8Gb SFP+ SW Optical
Varenr.: 44X1964
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager Forventet leveringsdato Forventet leveringsdato Forventet leveringsdato Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 04.11.2020
IBM 1U QUICK INSTALL FILLER 5 PANEL SET F/ S2 NS
Ikke på lager Forventet leveringsdato Forventet leveringsdato Forventet leveringsdato Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 06.11.2020
IBM C19 4.3M Line Cord - Switzerland/ Denmark
Ikke på lager Forventet leveringsdato Forventet leveringsdato Forventet leveringsdato Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 09.11.2020
No image
Ikke på lager Forventet leveringsdato Forventet leveringsdato Forventet leveringsdato Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 27.10.2020
IBM ServeRAID M1200 Zero Cache/ RAID 5 Upgrade for Systems FOD
IBM ServeRAID M1200 Zero Cache/ RAID 5 Upgrade for Systems FOD
Varenr.: 00AE930
Porter/kontakter: SAS, SATA  -  Eksterne porter: Nei  -  Grensesnitt: PCIe  -  Interne porter: Ja  -  RAID: Ja
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
IBM HH Multi burner optical driv
IBM HH Multi burner optical driv
Varenr.: 81Y6404
Intern: Ja  -  LightScribe: Nei  -  Type: DVD Brenner  -  Grensesnitt: SATA
Ikke på lager Forventet leveringsdato Forventet leveringsdato Forventet leveringsdato Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 04.11.2020
IBM BLADECENTER H TRIPLE 320-C20 200-240V 2.8M
IBM BLADECENTER H TRIPLE 320-C20 200-240V 2.8M
Varenr.: 25R5785
Type: Spesiell
På lager På lager I butikk På fjernlager 500 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
IBM SERVERAID M5200 RAID 6 UPG FOR SYSTEMS-FOD ACCS
Ikke på lager Forventet leveringsdato Forventet leveringsdato Forventet leveringsdato Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 09.11.2020
IBM 3U QUICK INSTALL FILLER 5 PANEL SET F/ S2 NS
Ikke på lager Forventet leveringsdato Forventet leveringsdato Forventet leveringsdato Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 03.11.2020
IBM USB Memory Key VMware Applic Erstatter 41Y4287
På lager På lager I butikk På fjernlager 500 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
IBM X3250 3Y 5X9X4 (4194)
Ikke på lager Forventet leveringsdato Forventet leveringsdato Forventet leveringsdato Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 03.11.2020
IBM Virtual Media Conv Option
IBM Virtual Media Conv Option
Varenr.: 46M5383
Type: Konverter  -  Verter: 0
På lager På lager I butikk På fjernlager 9876 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
IBM PW 1 Year Onsite Repair 24x7 4 Hour Resp
Ikke på lager Forventet leveringsdato Forventet leveringsdato Forventet leveringsdato Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 03.11.2020
IBM 0.5m Passive DAC SFP+ Cable
IBM 0.5m Passive DAC SFP+ Cable
Varenr.: 00D6288
Type: Spesiell nettverk  -  Kontakt 1: SFP+  -  Kontakt 2: SFP+
Ikke på lager Forventet leveringsdato Forventet leveringsdato Forventet leveringsdato Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 03.11.2020
IBM 2M PASSIVE DAC SFP+ Cable
IBM 2M PASSIVE DAC SFP+ Cable
Varenr.: 00AY765
Type: Spesiell nettverk  -  Kontakt 1: SFP+  -  Kontakt 2: SFP+
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
IBM Keyboard w/Int. Pointing Device USB
IBM Keyboard w/Int. Pointing Device USB
Varenr.: 46W6729
Type: Tastatur  -  Tegnsett: Nordisk
Ikke på lager Forventet leveringsdato Forventet leveringsdato Forventet leveringsdato Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 10.11.2020
IBM Windows Remote Desktop Services CAL 2012 (1 Device) - Multilanguage
Ikke på lager Forventet leveringsdato Forventet leveringsdato Forventet leveringsdato Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 09.11.2020
IBM PC1465 3 YR IOR 9x5 NBD
På lager På lager I butikk På fjernlager 1 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
No image
IBM N2215 SAS/SATA HBA for System x
Varenr.: 47C8675
Type: Spesiell
På lager På lager I butikk På fjernlager 10376 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
IBM X3250 3Y 7X24X4 (4194)
På lager På lager I butikk På fjernlager 500 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
IBM XSERIES MAINT 1YR IOR 9X5X4 IN
Ikke på lager Forventet leveringsdato Forventet leveringsdato Forventet leveringsdato Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 11.11.2020
IBM Keyboard w/ Int. Pointing Device USB
IBM Keyboard w/ Int. Pointing Device USB
Varenr.: 46W6740
Type: Tastatur  -  Tegnsett: US engelsk  -  Tilkobling: Kablet  -  Grensesnitt: USB
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
IBM 8 Gb FC SW SFP Transceivers (Pair)
IBM 8 Gb FC SW SFP Transceivers (Pair)
Varenr.: 00MJ103
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager Forventet leveringsdato Forventet leveringsdato Forventet leveringsdato Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 04.11.2020
IBM ULTRASLIM 9.5MM SATA MULTI BURNER
IBM ULTRASLIM 9.5MM SATA MULTI BURNER
Varenr.: 00AM067
Intern: Ja  -  LightScribe: Nei  -  Type: DVD Brenner  -  Grensesnitt: SATA
Ikke på lager Forventet leveringsdato Forventet leveringsdato Forventet leveringsdato Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 06.11.2020
No image
IBM ULTRASLIM 9.5MM SATA DVD-ROM
Varenr.: 00AM066
Intern: Ja  -  LightScribe: Nei  -  Type: DVD-ROM  -  Grensesnitt: SATA
Ikke på lager Forventet leveringsdato Forventet leveringsdato Forventet leveringsdato Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 03.11.2020
IBM SERVERAID M5200 SERIES 1GB CACHE/ RAID 5 UPGRADE F/X ACCS
Ikke på lager Forventet leveringsdato Forventet leveringsdato Forventet leveringsdato Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 09.11.2020
IBM Express ROK Remote 2012 CAL 1 User
Ikke på lager Forventet leveringsdato Forventet leveringsdato Forventet leveringsdato Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 03.11.2020
IBM SerialConversionOption SCO
IBM SerialConversionOption SCO
Varenr.: 46M5382
Type: Konverter  -  Verter: 0
Ikke på lager Forventet leveringsdato Forventet leveringsdato Forventet leveringsdato Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 06.11.2020
IBM Environmental Mon. Probe
IBM Environmental Mon. Probe
Varenr.: 46M4113
Kapasitet: 0VA  -  Produkt: Tilbehør
Ikke på lager Forventet leveringsdato Forventet leveringsdato Forventet leveringsdato Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 06.11.2020
IBM 19" Fixed Shelf Option
IBM 19" Fixed Shelf Option
Varenr.: 17237RX
Type: Spesiell
På lager På lager I butikk På fjernlager 500 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
IBM 3YR IOR 24X7X4HR 5458 - ALL MODELS                IN SVCS
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
IBM 300GB 10K SFF SAS IN INT
Ikke på lager Forventet leveringsdato Forventet leveringsdato Forventet leveringsdato Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 03.11.2020
IBM Flex System CN4052 Virtual Fabric Adapter SW Upgrade (FoD)
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
IBM 1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
På lager På lager I butikk På fjernlager 10376 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
IBM 3yr 24hr x 7 days 4hr Resp Target On-site Repair PC845 e-ServicePac (System x 3350, Type 4193)
På lager På lager I butikk På fjernlager 9876 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
IBM PW 2 Year Onsite Repair 24x7 4 Hour Resp
På lager På lager I butikk På fjernlager 500 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
No image
Ikke på lager Forventet leveringsdato Forventet leveringsdato Forventet leveringsdato Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 03.11.2020
IBM DPI 32A CORD (IEC 309 P+N+G)
IBM DPI 32A CORD (IEC 309 P+N+G)
Varenr.: 40K9612
Produkt: Diverse
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
No image
På lager På lager I butikk På fjernlager 500 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
IBM eServicePack/ 3Yr Onsite 7x24x4 f x226
På lager På lager I butikk På fjernlager 9876 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
IBM 3Yrs onsite NBD response
På lager På lager I butikk På fjernlager 9876 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
IBM X3250 3Y NBD (4190)
IBM X3250 3Y NBD (4190)
Varenr.: 51J8865
Ikke på lager Forventet leveringsdato Forventet leveringsdato Forventet leveringsdato Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 17.11.2020
No image
Ikke på lager Forventet leveringsdato Forventet leveringsdato Forventet leveringsdato Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 10.11.2020
IBM BLADE 1000BASE-SX SFP Transce
IBM BLADE 1000BASE-SX SFP Transce
Varenr.: 81Y1622
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Viser 1-60 av 308 produkter 1 2 3 4 5 6 Neste
© 2014 Teleconsulting AS